16. Pavel Louda

Povolání: starosta města Nový Bydžov
*1959
Politická příslušnost: ODS

Životopis
Představujeme Ing. Pavla Loudu (ODS), kandidáta na zastupitele Královéhradeckého kraje. V krajských volbách kandidoval v roce 2012, 2016, v letošních volbách bude kandidovat potřetí. Členem krajského zastupitelstva byl v letech 2012 – 2016. Pavel Louda vstoupil do ODS v roce 1995. Již od roku 1994 – dosud je úspěšným starostou Nového Bydžova. Je členem MS ODS v Novém Bydžově.
Stručný strukturovaný životopis Narozen: 1959Bydliště: Nový BydžovStav: otec dvou synůVzdělání: ČVUT Praha – Fakulta strojního inženýrství Povolání: starosta Nového BydžovaKoníčky: fotbal, tenis, přírodaPolitická činnost: člen ODS od roku 1995.
Profil Ing. Pavel Louda (60 let) žije v Novém Bydžově a má dva dospělé syny. Titul inženýra získal na Fakultě strojního inženýrství ČVÚT v Praze. Je to pravicový politik, který má jako starosta mezi občany velkou váhu. Vzhledem k tomu, že již působí ve funkci starosty Nového Bydžova od roku 1994, jsou za ním vidět výsledky v rozvoji Nového Bydžova. Mezi ty nejvýznamnější patří rekonstrukce Jiráskova divadla, koupaliště a zimního stadionu, vybudování nových sportovišť a samozřejmě průmyslové zóny v městské části Zábědov, kterou pro tyto aktivity město vymezilo. Došlo zde k vybudování šesti podniků přinášejících na tři stovky pracovních příležitostí. Ve výhledu se připravují další pracovní místa. To jsou aktivity starosty města, který má mezi občany velkou oblibu.